Műszaki ügyintéző

Pozíció közzétéve:

A Delta-Truck cégcsoport több, mint 30 éves múltra visszatekintő társaságok, melyek kis-és nagyhaszongépjárművek bérbeadásával, kereskedelmével és szervizelésével foglalkoznak. Cégcsoportunk Magyarországon piacvezető cég (Viarent), valamint erős piaci részesedéssel rendelkező vállalat (Delta-Truck) szimbiózisa szerteágazó tevékenységi körökkel, melyek remekül kiegészítik egymást. Dinamikus fejlődésünk nem csak lokációban és tevékenységben, de árbevétel növekedésünkben is megmutatkozik.

Ezért érdemes jelentkezni hozzánk:

  • Medicover keretein belül széleskörű egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe teljesen ingyen!
  • Munkába járásodat 30ft/km összegben támogatjuk
  • Fix munkaidő, szabad hétvége
  • Kicsi, közvetlen csapat várja érkezésed, akik közé könnyen be tudsz majd illeszkedni
  • Minden szükséges tudást átadunk belépéskor
  • Hosszú távra tervezünk veled, stabil munkahelyet biztosítunk

Feladatok:

  • Fel kell mérned és elő kell készítened a gépjárműveinket az eladásra (3,5t – tól) – kapcsolatot tartva a karosszériaműhellyel, autókozmetikával, szervízzel, műszaki vizsgaállomással és egyéb ügyintézőkkel
  • Gépjárműveink mozgatása jogosítványodban szereplő kategóriának megfelelően
  • Értékesítő kollégáink aktív támogatása
  • A kimarathatatlan adminisztrációs feladatok elvégzése: riportálsz, különböző alvállalkozók ajánlatait elbírálod, kapcsolatot tartasz a back office kollégákkal és vezetőddel.

Az alábbiakra lesz szükséged:

  • Érts az MS Office eszközökhöz (Excel, Word) és levelezőrendszerekhez
  • Legyen középfokú végzettséged
  • Napi szinten fogsz biztosítókkal, társosztályokkal egyeztetni, ezért fontos a jó kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Legyen B kategóriás jogosítványod
  • Legyen gépjármű eladói, bérbeadói, garanciaügyintézői, vagy flottamenedzseri tapasztalatod

Munkavégzés helye és munkaidő:

2040 Budaörs, Sport utca 6. szám alatti telephelyünkön.
Munkaidőd heti 40 óra, 8:00-17:00 között tart.

Felkeltettük érdeklődésed?

Várjuk szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Kérjük, töltse ki az űrlapot és töltse fel fényképes önéletrajzát, hogy jelentkezése eljusson hozzánk.

Személyes adatok